Народний депутат Микола Кучер поділився на своїй фейсбук сторінці світлинами захисників до яких їздив передати допомогу. За його словами, передали усе що просили захисники квадрокоптери, планшети, тепловізори, мультимедійні засоби.

«Все це допоможе їм у протистоянні ворогу. На фото обличчя тих, хто без вихідних та відпочинку за будь-яких умов і обставин захищає нас. Кожен з них чийсь батько чи брат, друг чи знайомий. Вони б’ються за те, аби в усіх нас були українські ранки під українським небом!

Віримо в Збройні Сили! Разом переможемо! Слава Україні!», – йдеться в дописі Миколи Кучера.

Це не перша й не остання така поїздка народного обранця на Схід. Постійну підтримку захисникам України Микола Кучер надає протягом усієї війни. Підтримує він та інші учасники громадського об’єднання “МИ-ВІННИЧАНИ” прикордонників та військових на Вінниччині. Про це можна прочитати за посиланням.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці погасили ексклюзивну марку — «Тримаємо небо України!»
Наступна публікаціяНа Вінниччині є влучання ворожих ракет

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я