На базі Подільського регіонального центру онкології провели 140 операцій із застосуванням 3D-технологій.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.

Для проведення операцій із застосуванням 3D-технологій спочатку на спеціальному принтері друкують титанові імпланти та пластини. Все це роблять за індивідуальними параметрами пацієнтів.

У профільному департаменті зазначають, що саме завдяки такому методу виконують обʼємні операції навіть на складних ділянках тіла, зокрема у відділенні пухлин голови та шиї, а титанові пластини й імпланти необхідні для усунення післяопераційних дефектів.

Одна з пацієнток Подільського онкоцентру мала злоякісну пухлину нижньої щелепи. Лікарям довелося видалити частину щелепи та дна ротової порожнини. Жінці провели реконструкцію індивідуальним титановим імплантом, який зафіксували за допомогою титанових гвинтів.

«ЗD-технології ми застосовуємо уже з 2019 року. Цей метод дає можливість відновлювати видалену частину щелепи та дефект м’яких тканин, завдяки чому зберігається її природна форма. Ми закликаємо вінничан не відкладати турботу про своє здоров’я до Перемоги, а при найменших ознаках хвороби звертатися до лікарів чи просто приходити на профілактичний огляд”, – зауважує хірург-стоматолог Подільського онкоцентру Жанна Блеснюк.

Попередня публікаціяНа Вінниччині мають втілити 10 проєктів «Програми з відновлення України»
Наступна публікаціяНацбанк увів в обіг нову пам’ятну монету номіналом 2 гривні

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я