У вівторок, 27 грудня о 19.00 у концерт–холі «Mont Blanc» вінничани побачать відому в усьому світі stand up виставу для дорослих «Про що мовчать чоловіки».

Головну роль зіграє блискучий Олексій Гнатковський – цьогорічний номінант Шевченківської премії, зірка фільму «Довбуш» та Івано-Франківського національного театру ім. І. Франка.

Талановитий і харизматичний актор із задоволенням розкриє для вас найпотаємніші сторони стосунків жінок і чоловіків, а також разом із вами поміркує над життям із усіма його складнощами й радощами.

Це буде чесно, весело й точно незабутньо!

– Я вам скажу по-простому: «Про що мовчать чоловіки» – це найкраще, що може бути! Якщо ви дотепер не бачили цю виставу, ви дуже багато втратили! Не проґавте показ у вашому місті! – запрошує Олексій Гнатковський.

Вистава поставлена за п’єсою американського коміка і психолога Роба Беккера «Defending the Caveman», що стала суперпопулярною з найпершого показу у 1995 року. Зважаючи на шалений успіх, навіть одну з вулиць Нью-Йорка перейменували на «Дорогу Печерної людини» (аналог назви п’єси).

П’єса перекладена 35 мовами та отримала чимало відзнак, зокрема: рекорд за тривалістю у форматі шоу одного актора, понад 700 перформансів на Бродвеї, успіх у 45 країнах, понад 8 мільйонів глядачів.

Крім цікавого і близького усім сюжету, особливість вистави «Про що мовчать чоловіки» у тому, що вона презентується в новому форматі та абсолютно відходить від класичних жанрових традицій.

«Про що мовчать чоловіки» побудована за правилами нового жанру — стендап.

Тож глядачів окремо вражає ще й неймовірна форма найближчого контакту із актором. Здається, що він говорить і звертається не просто до кожного, а – саме до вас!

Приходьте у вівторок, 27 грудня, о 19.00 у концерт–хол «Mont Blanc» на сучасну і мегавеселу виставу «Про що мовчать чоловіки»!

Ви відчуєте суцільний сплеск позитивних емоцій, а також долучитесь до доброї справи. Адже частина коштів із продажу квитків буде передана на підтримку захисників.

“Із перших днів повномасштабного вторгнення команда «Про що мовчать чоловіки» спільно з «Фондом України» долучилися до купівлі дуже багатьох одиниць професійної техніки для наших військових, – розповідає Олексій Гнатковський. – І ми зараз вирішили відновити показ наших вистав з двох причин: по-перше, нам потрібна допомога для зібрання коштів для ЗСУ, а, по-друге, нам потрібна розрядка для нашого мозку – знову ж таки, щоб ми вміли правильно працювати на нашу економіку і для нашої країни. Тому я запрошую вас на виставу «Про що мовчать чоловіки» 27 грудня і ми разом зробимо багато добрих справ! Слава Україні!”

Квитки на виставу купуйте на сайті https://afisha.vn.ua, а також у всіх касах «Афіша Вінниці».

Попередня публікаціяНа Вінниччині підбили підсумки воєнного року на “гуманітарному фронті”
Наступна публікаціяВ АТ «Вінницяобленерго» оприлюднили графік відключень на 27 грудня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я