Майже 15000 новорічних подарунків отримають одинокі старенькі та діти військових на Вінниччині напередодні новорічних свят з ініціативи народної депутатки Лариси Білозір. Така гарна традиція триває уже п’ятий рік поспіль. Війна багато чого в країні змінила, розставила інші пріоритети. Але у вирі цих подій, не потрібно забувати про тих, хто поруч з нами і також потребує нашої підтримки у цей складний час. 

 З цієї кількості майже 6000 подарунків вручені одиноким літнім людям як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану. Загалом новорічні подарунки отримали самотні дідусі та бабусі у 18 територіальних громадах Вінниччини.

«Ми щороку знаходимо можливість для допомоги пенсіонерам у переддень великих свят. І зустріч Нового року якраз одне з таких періодів. Погодьтеся, навіть незначна увага у ці дні наповнює душу особливим теплом і любов’ю. Моя величезна вдячність соціальним працівникам, які з року в рік зголошуються бути нашими волонтерами у цій добрій традиції», – зазначила народна депутатка Лариса Білозір. 

Більшість літніх людей, якими опікуються працівники територіальних центрів соціального обслуговування, не мають рідних, які б у ці новорічно-різдвяні дні приділили їм увагу. Тож такі благодійні акції потрібні, щоб одинокі пенсіонери відчули надію на краще. 

Також народна депутатка привітала зі святами дітей військовослужбовців, підопічних будинків-інтернат та вихованців інклюзивно-ресурсних центрів у себе на окрузі.

«Зараз їх найрідніші кожної хвилини захищають мир, і собою закривають нашу свободу.  Тож наш обов’язок нині робити все можливе, щоб їх рідні тут відчували нашу підтримку. Такі солодкі презенти отримають всі дітки з родин мобілізованих у нас на окрузі. Діти мають право на свято, вони не повинні передчасно ставати дорослими. Їм хочеться свята та подарунків попри все. Нині кожен дорослий робить те, що має робити: одні дбають про безпеку, інші – про якість життя – все, задля щасливої посмішки дитини», – підкреслила народна депутатка Лариса Білозір.

Попередня публікаціяДе сьогодні ремонтують мережі у Вінниці
Наступна публікаціяУ Вінниці сьогодні хмарна погода без опадів