У центрі реабілітації “Гармонія”, в рамках проєкту “Разом!”, збирають чергову партію гуманітарної допомоги для дітей з деокупованої Балаклії.

В центрі формують спеціальні “Коробочки любові”. До них додають книги, м’які іграшки, солодощі, канцтовари та інше.

“Минулого разу ми їздили до Балаклії і там познайомилися з волонтерами, які працюють із дітками. Зараз ми з ними на зв’язку і розуміємо чого, крім речей першої потреби, потребують маленькі балаклійці. Вони писали листи святому Миколаю, просили перемоги, книг, солодощів, іграшок. Один хлопчик попросив привезти йому прапор України”, – розповідає вихователька соціальна по роботі з дітьми з інвалідністю центру реабілітації “Гармонія” Тетяна Тетер.

Про збір всього необхідного для формування “Коробочок любові” оголосили близько трьох тижнів тому. Сьогодні до “Гармонії” іграшки, солодощі та канцтовари принесла 6-річна Софія Слишинська.

“Я хочу допомогти діткам із Балаклії. Хочу, щоб вони не засмучувалися, що втратили домівки і раділи моїм подарункам”, – говорить першокласниця Софія Слишинська.

Загалом гармоніївцям вдалося сформувати 100 коробок. Уже найближчими днями вони відправляються до Балаклії.

“Минулого разу ми були в Балакліїі і тоді зрозуміли, що найбільше підтримки потребують саме діти. Попереду новорічні свята. Хочеться діткам, які побачили всі жахи війни, подарувати хоча б трішки добра. Вони цього заслуговують, як ніхто інший. Це добре, коли їм привозять одяг, харчі. Але вони хочуть подарунків, вони хочуть маленького дива”, – пояснює директорка Центру реабілітації “Гармонія” Олена Чорнобривенко.

Окрім “Гармонії”, допомогу для звільненої Балаклії збирають у:
  • Волонтерському центрі “Шахіна” (пр. Коцюбинського, 43-б). Туди можна приносити теплі речі для дітей та дорослих, україномовні книги та іграшки, медикаменти для літніх людей, теплі ковдри, мобільні телефони.
  • Артпросторі “ПІЧ” (вул. Сковороди, 25), куди можна приносити україномовні книги, журнали, а також музичні інструменти.
Попередня публікаціяУ Вінниці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Наступна публікаціяТрьох вінничан відзначили нагородами «Заслужений донор України»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я