Відбудеться майстер-клас, з виготовлення новорічних іграшок для малечі ВПО, 16 грудня о 16.00 у креативному просторі “Level 80”, на вул. Магістратській, 80,
Його проводять відділ молодіжної політики ВМР та ГО “Дівчата”.
«Ми запрошуємо діток ВПО до участі в майстер-класі по виготовленню новорічних іграшок у стилі декупаж та з фоамірану. Обіцяємо цікаве та незабутнє дозвілля», – зауважує начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.
Участь безкоштовна!
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/g9XRK83PhhPg2nkt8.