В ДСНС Вінниччини закликали жителів області дотримуватись правил безпечного користування «буржуйок», балонів та генераторів.

Про це повідомляють в ДСНС Вінниччини.

ДСНС Вінниччини провели зустріч з представниками ЗМІ  Вінниччини, де вкотре наголосили про небезпеку користування альтернативними джерелами енергії, це туристичні газові балони для приготування їжі, генератори та «буржуйки» для обігріву приміщень.

Наразі по всій країні наразі збільшилася кількість випадків, коли від користування несертифікованими приладами травмуються люди та стаються пожежі. Тож, говорили ще й про ознаки отруєння продуктами горіння, та як необхідно надавати долікарську допомогу при них.

Спікерами брифінгу стали заступник начальника відділу пожежної безпеки Роман Олійник та начальник медико-санітарної частини ДСНС області Володимир Іващук.

Так, Роман Олійник зазначив, що станом на 12 грудня в області виникла 3831 пожежа, з яких 524 сталося у житлових будинках, де 325 – через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей і теплогенеруючих установок. Вогонь забрав життя 76 громадян, 64 отримали травми, 26 людей вдалося врятувати з полум’я. За інформацією МОЗ, минулого місяця, на Вінниччині четверо людей отруїлися продуктами горіння.

Своєю чергою, лікар Володимир Іващук наголосив, що найголовніше, при підозрі на отруєння продуктами горіння, потерпілого необхідно винести на свіже повітря, покласти під голову подушку, розстебнути комір і пояс.

Найкращий засіб порятунку при цьому отруєнні – довготривале вдихання кисню. Якщо є можливість, потрібно принести з аптечки кисневу подушку та викликати бригаду екстреної медичної допомоги.

Попередня публікаціяУвага! Усім вінничанам, які отримували соцдопомоги, потрібно до 1 січня звернутись у відділ соцзахисту
Наступна публікаціяЯк на Вінниччині звернутися з запитом до Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я