Вінничани збирають другу партію гуманітарної допомоги для поїздки до звільненої Балаклії, яка в рамках проєкту «Разом!» стала містом-другом для Вінниці.

У волонтерському центрі «Шахіна» продовжують збір теплих речей для дітей та дорослих, а також україномовних книг та іграшок.

«Багато жінок похилого віку попросили у нас нитки та спиці для в’язання, щоб знімати стрес. Так само для літніх людей збираємо медикаменти. Потрібні теплі ковдри та мобільні телефони», – розповідає координаторка проєкту «Вінниця-Балаклія», співзасновниця волонтерського центру «Шахіна» Олена Стеценко.

Допомога від вінницьких волонтерів буде частково адресною. Вони мають список із більше тисячі осіб, де прописані потреби конкретного балаклійця.

«Минулого разу за тиждень до поїздки від місцевих волонтерів ми отримали великий список, який, на жаль, не встигли закрити за першу поїздку. Також, коли ми були в Балаклії, то самі збирали заявки від місцевих жителів», – додає Олена Стеценко.

Окрім «Шахіни», гуманітарну допомогу можна приносити до центру реабілітації «Гармонія» ім. Р. Панасюк (вул.Винниченка, 5). Тут збирають канцтовари, книги, розмальовки, серветки, гігієнічні помади та інше, аби сформувати «Коробочки любові» для дітей.

У артпросторі «ПІЧ» (вул. Сковороди, 25) збирають україномовні книги, журнали та музичні інструменти.

Другу поїздку до міста-друга Балаклії вінничани запланували на середину грудня. Точної дати не називають з метою безпеки, адже Харківщина є прифронтовою областю.

Під час найближчої поїздки, окрім того, що роздаватимуть гуманітарну допомогу, – волонтери планують організувати майстер-класи для місцевих дітей та заходи для літніх людей.

Попередня публікаціяЯк сьогодні будуть відключати світло на Вінниччині повідомили в Обленерго
Наступна публікаціяДе і як працюють Пункти Незламності у Вінниці перевірили журналісти Vinnytsia Press Point. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я