Могилів-Подільська окружна лікарня продовжує співпрацю з литовськими колегами. Цього разу на стажуванні у медичних закладах Литви побували головна медсестра лікарні Олена Чорнописька та медсестра неврологічного відділення Аліна Зімборська.

Протягом п’яти днів вони відвідували різні медичні заклади Литви та переймали досвід колег.

«Вперше до нас приїхали литовські колеги у квітні, де тиждень працювали у нашій лікарні. Завдяки цьому нам вдалося налагодити тісну співпрацю. Неодноразово вони надсилали гумвантаж для нашого закладу, а цього разу двох наших медсестер запросили на навчання. Після повернення додому медичні працівники поділяться набутим досвідом з своїми колегами. Завдяки таким ініціативам наша лікарня має можливість розвиватись та надавати ще професійніші послуги пацієнтам. Дякуємо нашим партнерам за підтримку», – зауважив головний лікар Могилів-Подільської ОЛІЛ Олександр Онофрійчук.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, навчання відбулося в рамках Міжнародної програми лідерства відвідувачів (IVLP), США.

Попередня публікаціяУ Вінниці виготовляють патріотичні крафтові новорічно-різдвяні подарунки. Фото
Наступна публікаціяУ Видавничому домі «Моя Вінниччина» вийшла одинадцята аудіо-книга проекту «Вінницька звукова книга» — «Гуси-лебеді летять» Михайло Стельмах