Вчора, 21 листопада, у Вінниці на площі Європейській відбулась акція “З Україною в серці”. До неї долучись понад 250 учнів та студентів вінницьких вишів та вихованців Центру підліткових клубів.

Начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак зауважує, що цей захід, це можливість вкотре показати, що ми єдина, вільна нація, і свобода та гідність вписані в українському генетичному коді. «А за молоддю та за дітьми наше майбутнє», – каже вона.

Як зазначає директор VinSmart Центру Дмитро Мира, то по завершенню заходу учасникам акції роздали магнітики у формі сердечок, якими символічно будуть притягуватись друзі не тільки з України, а й з всього світу.

«Ми думали, що такою погодою мало охочих відвідають акцію, але молодь стверджувала, що обов’язково доєднається до такої ініціативи і погода тут не наперекір. Адже тисячі бійців захищають нас саме зараз і в дощ, і в сніг, і в заметіль», – каже Юлія Мончак.

Попередня публікаціяОжеледицю та похмуру погоду прогнозують синоптики у Вінниці на сьогодні
Наступна публікаціяУ Вінниці відкриється проєкт «МАРІЯ» канадської художниці, який увічнює пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років