Станом на сьогодні, у Вінниці від грипу вакцинувались уже 2770 людей. Для жителів Вінницької МТГ програма «Стоп грип» передбачає відшкодування 50% вартості вакцини за рахунок бюджетних коштів. Дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям з інвалідністю щеплення проводиться безкоштовно. Програма «Стоп грип» діє у рамках ініціативи «Вінничани важливі».

Жителів Вінницької міської територіальної громади закликають подбати про власне здоров’я та скористатись муніципальною програмою «Стоп-грип» та заздалегідь імунізуватись.

Першочергово рекомендується вакцинуватись наступним категоріям населення:
  • Медичним працівникам, які мають високий ризик захворіти на грип через особливості професії. МОЗ закликає їх захистити себе і своїх пацієнтів та зробити щеплення від грипу.
  • Вагітним жінкам, яким варто пам’ятати, що грип може мати серйозні наслідки. Натомість вакцинація проти сезонного грипу безпечна на всіх етапах вагітності.
  • Особам літнього віку, імунітет яких із віком стає менш ефективним у боротьбі з грипом, який може мати серйозні наслідки, коли людині за 65.
  • Пацієнтам із хронічними захворюваннями, яким слід пам’ятати, що за наявності хронічних недуг ризик ускладнень грипу значно підвищується, тому важливо захистити себе від них.
  • Освітянам, соціальним працівникам та усім, хто працює в місцях скупчення людей.

«Одне щеплення захищає впродовж усього епідемічного сезону від найбільш поширених і небезпечних штамів. Вакцина позитивно впливає на імунітет людини, зміцнює його і змушує працювати більш активно і продуктивно, – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Тому ми закликаємо вінничан скористатись муніципальною програмою «Стоп-грип» та заздалегідь подбати про своє здоров’я».

Наразі у Вінниці імунізація здійснюється вакциною «GC Flu». Для того аби отримати щеплення потрібно звернутись до свого сімейного лікаря.

Попередня публікаціяУ Вінниці презентували чотири варіанти облаштування публічного простору у дворі садиби Львовича
Наступна публікаціяДе у Вінниці сьогодні виключатимуть воду, світло та опалення через ремонт мереж

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я