Вінницький обласний Молодіжний центр «Квадрат» запрошує студентів, ВПО, абітурієнтів та світчерів на серію заходів UME UP.
«Запускаємо серію освітніх івентів у листопаді! Вінницька ІТ Асоціація у співпраці з освітньою платформою UME та ВОМЦ “Квадрат” знають, як карантин та воєнні обмеження змусили нас скучити за живим спілкуванням, тому підготували серію цікавих виступів для ВПО, студентів, абітурієнтів та світчерів», – йдеться в анонсі.
На лекціях мова йтиме про Вінницю, її можливості, перспективи, заходи та ІТ індустрію. Адже Вінницька ІТ Асоціація має амбітну мету – зробити Вінницю потужним центром ІТ технологій
На слухачів чекатимуть:
-Виступи представників топ-ІТ компаній: CoventIT, Astound Commerce, Onseo, ЕРАМ ,PandaDoc, IT VN Association, Smart IT City, Winstars Technology.
-Q&A сесії та цікавинки з особистого досвіду лекторів
-Нетворкінг
Коли: Щосуботи 19 та 26 листопада о 12:30-14:30, 11 грудня 0 12:30-14:30
Місце: ВОМЦ “Квадрат” вул. Театральна, 15
Формат: офлайн + онлайн-стримінг
Детальніше про спікерів, теми та реєстраційну форму
UME UP програма івентів – https://www.it-vn.org.ua/ume-program
Реєстрація – https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd8ACAoCF1…/viewform