Вінницькі музиканти гурту «Пан Карпо» дають концерти за кордоном та долучаються до збору коштів на потреби Збройних сил України. Вони підтримують музикою та драйвом українців, які зараз за межами Батьківщини. Також хлопці з гурту шукають авто для онлайн концерт-лотереї, яку проводитиме ЗК «Міський Палац мистецтв» 8 листопада.

Музиканти розпочали свій тур 22 жовтня та вже виступили у таких містах, як: Краків, Кельце, Вроцлав, Бусько-Здруй. На ці вихідні планується концерт у Варшаві.

«Ми з початку війни почали волонтерити, а тут з’явилася така можливість допомогти профільно, даючи концерти та збираючи кошти», – говорить соліст гурту «Пан Карпо» Віктор Негура.

Як розповів пан Віктор, вони з командою їздили на передову і бачили усі жахіття війни, одного разу навіть потрапили під обстріл.

«Намагаємось робити гарні справи, – каже Віктор Негура. – При цьому нагадуємо міжнародній спільноті про те, що у нас триває війна».

Колектив також співпрацює з Благодійною організацією «Міжнародний об’єднаний фонд допомоги». Разом вони вже передали 34 автівки на потреби ЗСУ та продовжують пошуки нових задля забезпечення наших захисників. На часі придбання трьох джипів та одного мікроавтобуса.

Гурт «Пан Карпо» разом із ЗК «Міський Палац мистецтв» збирає донати на пікап для українських героїв. Цього разу за допомогою онлайн концерту-лотереї для допомоги ЗСУ. Організатори наголошують, що кожен інтернет-квиток – це, перш за все, внесок у придбання автомобілів для наших вояків, а заразом і можливість виграти цінні та брендові подарунки від знаменитостей.

Захід відбудеться 8 листопада.

Придбати квиток можна за посиланням: https://vinnica.internet-bilet.ua/uk/kontsert-lotereya.

Кількість квитків «в одні руки» – необмежена.

«Ми мріємо дати концерт на честь Перемоги України», – каже Віктор Негура.

Попередня публікаціяУ Могилів-Подільському висаджують платани
Наступна публікаціяОлександр Коломієць забезпечив відновлення роботи басейну у Ладижині