Незважаючи на непросту ситуацію в країні, структури місцевого самоврядування, які відповідально ставляться до виконання обов’язків, знаходять можливості для того, щоб зробити життя мешканців громади комфортнішим.

Так, за сприяння муніципального управління та в.о. міського голови Олександра Коломійця у Ладижині відкрив свої двері відвідувачам басейн, який тривалий час стояв без використання.

Відтепер у водному комплексі не лише усі бажаючі зможуть відпочити та потренуватися під наглядом досвідчених фахівців, а й розпочнуться уроки плавання для учнів шкіл міста.

“Водичка в басейні просто супер. Так і манить зануритися, плисти і думати тільки про хороше. Наприклад, про швидку Перемогу”, — зазначає автор допису на сторінці у Фейсбуці “Ладижинська територіальна громада”.

Щоб ввести об’єкт в експлуатацію, в.о. міського голови Ладижина Олександр Коломієць домовився з представниками бізнесу про підтримку для виконання ремонту, придбання і монтування нового сантехнічного обладнання, заміну вентиляційних двигунів, виконання пусконалагоджувальних робіт. Значну допомогу у реалізації проєкту надала компанія “МХП”.

Нагадаємо, місяць тому у Ладижині було відкрито новий інклюзивний сервісний центр Пенсійного фонду, який після проведення ремонтних робіт, став максимально зручним для маломобільних груп населення.

Олександр Коломієць займає крісло в.о. міського голови з травня 2022 р., коли попередній  очільник міста Валерій Коломєйцев добровільно склав обов’язки мера після 20-річного керування громадою.

Попередня публікаціяВінницький гурт «Пан Карпо» в турі Європою збирає допомогу для ЗСУ
Наступна публікаціяУ Вінниці на проспекті Космонавтів підліток наїхав електросамокатом на 81-річну жінку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я