Поліцейські зведеного загону надали домедичну допомогу одинокому пенсіонеру та службовим автомобілем повезли на зустріч кареті швидкої.

Одинокий пенсіонер вирощував для себе городину на невеличкому шматку землі неподалік квартири. Хоча та територія ще не була обстежена вибухотехніками, все ж чоловік не раз вже ходив туди й назад, тому і цього разу йшов сміливо. Чи то оступився, чи трохи зійшов зі звичного маршруту та на жаль, це повернення стало трагічним.

Після спрацювання міни дідусь упав і самостійно пересуватись не міг, втратив частину стопи. Невідомо як би закінчилася ця історія та його крик почули сусіди. Перелякані люди прибігли до правоохоронців з проханням допомогти.

У недавно звільненому від окупантів селі й досі відсутній мобільний зв’язок. Тому поліцейські, поспішаючи до пенсіонера, по рації передали колегам аби ті викликали швидку у село, адже 70-річному чоловіку вкрай була потрібна невідкладна допомога.

На лавці біля під’їзду багатоповерхівки поліцейські надали йому домедичну допомогу та, не гаючи жодної хвилини, на руках занесли пораненого дідуся у службовий автомобіль й поїхали на зустріч лікарям, які їхали із Харкова.

На півдорозі малорухомого пенсіонера поліцейські передали медикам. Наразі життю дідуся нічого не загрожує, він у лікарні, а вибухотехніки зведеного загону тим часом завершили проводити розмінування села.

Попередня публікаціяУ «Вінницяміськліфт» попередили, що потрібно обережно користуватися ліфтами багатоповерхівок
Наступна публікаціяСтало відомо хто може виграти вибори мера Вінниці вже у першому турі