Окрім того, родини новонароджених за потреби можуть отримати дитячі візочки, дитячий одяг, взуття, харчування, гойдалки, матраци.

Про це повідомляє видання Політична Арена Вінниччини.

Допомога за призначенням. Народний депутат Ірина Борзова спільно з громадською організацією «Україна – Шотландія» продовжують допомагати новонародженим, вагітним жінкам, дітям, родинам військових та переселенців.

На Вінниччині жінкам, які очікують малюків та родинам новонароджених бейбі-бокси передали від жителів Шотландії.

«Все необхідне для малюків передаємо майбутнім мамам та батькам новонароджених. Одяг, взуття, підгузки, засоби гігієни, іграшки, косметика, аксесуари для годування та листівки з побажаннями міцного здоров’я і мирного неба від жителів Шотландії – у кожному бейбі-боксі для українських немовлят», – говорить Ірина Борзова.

Окрім того, родини новонароджених за потреби можуть отримати дитячі візочки, дитячий одяг, взуття, харчування, гойдалки, матраци.

«Цю допомогу передаємо родинам з-поміж ВПО, родинам які опинились у складних життєвих обставинах, жінкам, чиї чоловіки захищають Україну на фронті.

Сьогодні необхідна адресна та конкретна допомога тим, хто її дійсно потребує. Всю допомогу, яку отримуємо від партнерів, передаємо особисто в руки», – зазначає голова громадської організації «Україна – Шотландія» Андрій Харланов.

Щоб отримати бейбі-бокс або допомогу для дітей у Вінницькій області, звертайтесь: borzova@rada.gov.ua чи Громадська організація «Шотландія-Україна».

Бейбі-бокси видають у пологових будинках області, або людина сама може приїхати на склад і забрати допомогу для новонароджених або необхідні речі для дітей.

При отриманні допомоги необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини, довідку ВПО або документ, який підтверджує, що батько є військовослужбовцем.

«З Андрієм Харлановим нам вдалось налагодити міжнародну співпрацю. Щиро дякую кожному жителю Шотландії за підтримку українців», – говорить Ірина Борзова, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Попередня публікаціяВ колонії на Вінниччині засуджені організували шахрайську схему, продавали дрова
Наступна публікаціяВід сьогодні змінилась вартість паспортних послуг