Наприкінці жовтня, з метою забезпечення безпеки для всіх учасників дорожнього руху, між Вінницькою міською радою та операторами прокату електросамокатів був підписаний меморандум про співпрацю, який має на меті встановити правила користування електричними самокатами.

Відтепер, їх швидкість буде обмежена до 20 км/год, а в окремих зонах (парки, пішохідні зони, площі тощо) швидкість електричних самокатів буде обмежена до 15 км/год. Також у цих зонах буде заборонено залишати самокати.

Окрім того, була досягнута домовленість щодо облаштування спеціальних місць для ранкового старту електричних самокатів, шляхом нанесення графічних позначок.

«Підписання меморандуму має забезпечити безпеку для всіх учасників дорожнього руху та встановити правила користування електричними самокатами, – каже директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін. – Вкрай важливо зробити так, щоб ті, хто пересуваються електросамокатами не створювали дискомфорт та небезпечні ситуації іншим учасникам дорожнього руху».

Попередня публікаціяУ Вінниці для містян та ВПО влаштують тренінги з пошуку роботи
Наступна публікаціяУ Вінниці працює регіональний координатор з питань безвісти зниклих осіб за особливих обставин