Як повідомили в зоопарку, маленька рись поки живе у вольєрі з лемурами, але коли підросте буде мешкати у просторому новому вольєрі з водоспадом. Акція «стати опікуном» триває і на сайті зоопарку можна подати заявку та взяти під опіку тварину.

Про це повідомляють в Подільському зоопарку.

«Наша рисюня вже під опікою. Дбатиме про найменшу кицю вже знайома нашим постійним відвідувачам ІТ-компанія Delphi Software, під опікою якої перебувають сурикати та тигриця уссурійська», – повідомляють в Подільському зоопарку.

Місяць тому у Подільському зоопарку оселилась рись з Миколаївського зоопарку. Вона ще зовсім маленька, тож, потребує пильного догляду. У новий вольєр новоприбулу поки що не переводять. В адміністрації Подільського зоопарку зазначають, що в новий вольєр рись наразі переводити не будуть. Тимчасово її розмістили у вольєрі для лемурів. Територія тут невелика, тож, адаптація тварини до нових умов проходить під пильним контролем працівників зоопарку.

Коли маленька переселенка трішки підросте, житиме у великому просторому вольєрі з водоспадом, а її сусідами стануть полярні вовки, ведмеді та бізон.

«Маєте намір стати опікуном наших тварин, зайдіть на сайт Подільського зоопарку zoo.vn.ua і подайте свою заявку у розділі “стати опікуном”», – йдеться в повідомленні.

Попередня публікаціяЗа новою постановою Уряду змінюється порядок надання допомоги ВПО
Наступна публікаціяВ Цілодобовій варті повідомили де сьогодні у Вінниці виключатимуть світло, воду та опалення

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я