В Уряді прийняли постанову КМУ від 14.10.2022 №1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам», відповідно до якої для отримання допомоги на проживання, внутрішньо переміщена особа, яка подала заяву до 30 квітня 2022 року та не отримала допомогу, має змогу звернутись до 01 грудня 2022 до органу соціального захисту населення особисто чи засобами поштового зв’язку із заявою.

Перевірка місця проживання

Також передбачено проведення вибіркової перевірки фактичного місця проживання ВПО. Під час проведення вибіркової перевірки фактичного місця проживання за відсутності внутрішньо переміщеної особи, складається акт. Також, після складення акту ВПО необхідно, протягом 10 календарних днів, прибути до структурного підрозділу соцзахисту, за місцем перебування на обліку, для проходження ідентифікації.

У разі, коли внутрішньо переміщена особа протягом 10 календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.

 

Попередня публікаціяУ медичні заклади Вінниччини шукають лікарів
Наступна публікаціяУ Вінниці рись переселенку з Миколаєва взяла під опіку ІТ-компанія Delphi Software