У Вінницькому гуманітарному центрі речей ГО «Полум’я надії» спільно з фондом «Твоя опора» зібрали гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних засобів для вимушено переселених осіб, які тимчасово проживають у Вінниці. Про це повідомляє департамент соціальної політики Вінницької міської ради.

«За час роботи Центру вдалося зібрати чимало речей, які необхідні нашим громадянам, які через російсько-українську війну були змушені залишити свої домівки. Ми вдячні як небайдужим вінничанами, так і громадським організаціям, які в цей непростий час продовжують підтримувати одне одного», – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

За її словами, з початку роботи Центру до нього по допомогу звернулося понад 55 тисяч переселенців. Найбільше мають попит засоби особистої гігієни, верхній одяг та взуття.

Вінницький гуманітарний центр речей знаходиться за адресою: вул. 600-річчя, 17 в ТЦ “Мегамол”. Отримати допомогу можуть переселенці. Для цього необхідно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок “Дія”).

Попередня публікаціяУ Вінниці відбувся Форум здоров’я сім’ї Спеціальної Олімпіади України
Наступна публікаціяКарлсруе допоможе Вінниці наметами та генераторами

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я