
Дитячий духовий оркестр Браїлівського Будинку культури придбав черговий автомобіль для українських захисників. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на керівника оркестру Віталія Тодосюка.
Автомобіль ВАЗ 2104 передали у 59-ту окрему мотопіхотну бригаду імені Якова Гандзюка. Його доставлять в Донецьку область. Це третя машина, придбана оркестром для оборонців.
У музичному колективі 22 учасники. Всі вони учні місцевої школи, їх вік – від 6 до 17 років. З благодійними гастролями по області їздять із червня. Загалом за цей час учасникам оркестру вдалося зібрати 460 тисяч гривень.
З 2014 року музиканти дають благодійні концерти для поранених та хворих у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону Вінниці.
