Home Новини Команди школярів та студентів запрошують до участі в інтелектуальному кубку Вінниці «Що? Де? Коли?»

Команди школярів та студентів запрошують до участі в інтелектуальному кубку Вінниці «Що? Де? Коли?»

0
Команди школярів та студентів запрошують до участі в інтелектуальному кубку Вінниці «Що? Де? Коли?»
ГРА ЩО ДЕ Коли

У Вінниці проведуть 29-й щорічний кубок міста з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» для школярів, студентів та старшої категорії учасників.

На 29-й Відкритий кубок Вінниці з інтелектуальних ігор на призи міського голови запрошуються команди школярів, студентів та старшої категорії учасників.

Для участі необхідно до 24 жовтня зареєструватись за прямим посиланням: https://forms.gle/PnT1rCwbkXfN9yBH7 або www.zorya.vmr.gov.ua.

Контакти: 0984797252, 0636686768 (viber, telegram).

Змагання Відкритого кубку міста з гри «Що? Де? Коли?» проходитимуть 25 жовтня у приміщенні Палацу дітей та юнацтва» (Хмельницьке шосе, 22). Серед шкільних команд в категоріях 7-9 та 10-11 класів – о 14:00 год; серед студентських і старших команд – о 18:00 год.

Організатори повідомили, що завдання команда виконує письмово, даючи відповідь на поставленні питання. Час обдумування – 1 хвилина і 10 секунд на запис відповіді.

Склад команди – до 6 осіб.

«Думаючи над складним, але захоплюючим завданням, молодь зможе чудово натренувати цю навичку, засвоїти алгоритми рішення на майбутнє», – говорить директор Міського Палацу Мистецтв Євген Майданик.

Кращі 8 команд за підсумками гри «Що? Де? Коли?» отримують право на участь у грі «Ерудит-квартет» (27 жовтня) та «Брейн-ринг» (28 жовтня).

Ігри «Ерудит-квартету» і «Брейн-рингу» пройдуть в ВОМЦ «Квадрат» (вул. Театральна, 15): о 14:00 год – для шкільних і о 18:30 – для старших команд.