Захід організовує департамент культури міської ради та Міський Палац мистецтв спільно з Вінницькою міською радою. Запрошуються команди військовослужбовців, медиків, правоохоронців, працівників ДСНС, студентів і викладачів спеціалізованих навчальних закладів, волонтерів, представників благодійних ГО та вимушених переселенців до інтелектуальної гри БАТЛУМ – “Сила нескорених”- з нагоди Дня захисників і захисниць України.

“Батлум” – це інтелектуальна командна гра, яка у Вінниці традиційно проводиться, починаючи із 2015 року. Захід відбудеться у підтримку ЗСУ та на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу; задля виховання у молоді поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки, підвищення престижу військової служби, утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

Задача команд – відповідати на різнопланові запитання та відпочивати у атмосферному пабі.

Організатори зазначають, що приміщення, в якому буде проводитись “батлум” безпечне, оснащене трьома аварійними виходами.

Склад команди: від 3 до 10 осіб (оптимально – 6-8).

На переможців чекатимуть пам’ятні подарунки та корисні тактичні аксесуари, якими можна як користуватись самим, так і передати бійцям ЗСУ.

Захід відбудеться 12 жовтня (середа), початок о 19:00, “Роял Паб”, просп. Коцюбинського, 39.

Для участі в інтелектуальній грі потрібно попередньо зареєструватись до 11 жовтня.

Детальніша інформація за посиланням: https://zoria.vmr.gov.ua

 

Попередня публікаціяПопри війну вінничани активно розвивають малий бізнес за допомогою грантів
Наступна публікаціяВінницький ансамбль народного танцю «Квіти Поділля» виборов перемогу на фестивалі у Болгарії

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я