За даними дослідження ООН “United Business for Ukraine”, компанія “МХП” (Юрій Косюк) є одним з ключових чинників продовольчої безпеки України.

Про це йшлося під час презентації спільного дослідження Глобального договору ООН в Україні та Польщі на Генеральній Асамблеї ООН.

Спеціальний гість українсько-польського заходу Президент Польщі Анджей Дуда виступив від імені польського народу зі словами підтримки українців. Він наголосив, бізнес є основою економічного відновлення й що польський бізнес готовий заходити в Україну саме як бізнес за наявності гарантій безпеки.

Згідно з висновками дослідження, під час вторгнення РФ в Україну МХП надала всебічну підтримку державі. Компанія зосередилася на двох ключових напрямках: забезпеченні продовольчої безпеки країни та безпеки близько 27 тис. своїх співробітників.

Також зусилля компанії було сконцентровано на вирішено багатьох соціальних питань, особливо у напрямку підтримки внутрішньо переміщених осіб

Так, близько 13 тисяч тонн продукції підприємства (в першу чергу курятини) на суму понад 630 млн грн були передані як безкоштовна гуманітарна допомога в різні куточки України.

Компанія створила декілька гуманітарних центрів і цифрову платформу dopomoga.mhp.com.ua для обробки заявок на допомогу. Внаслідок співпраці МХП з державою, діяльності волонтерів

та інших підприємств не було допущено продовольчу катастрофу на низці територій, охоплених бойовими діями. Загалом громади понад 700 міст і сіл України відчули підтримку компанії.

Незважаючи на значні фінансові збитки, завдані компанії внаслідок війни, МХП ані на день не зупиняло роботу жодного зі своїх підприємств (окрім тих, що знаходиться в районі активних бойових дій). Аграрні підприємства, які входять до складу компанії вчасно провели посівну.

Таким чином, враховуючи ризики світової продовольчої кризи, а також те, що МХП є одним із найбільших земельних орендарів України, збереження компанією врожаю є вирішальним фактором для продовольчої стабільності Україна у воєнний та повоєнний час, — йдеться у висновках дослідження.

Підтримуючи економіку України та реалізуючи соціально-економічних проекти розвитку громади, МХП продовжує залишатися лідером аграрного сектору України з точки зору сплати податків до державного та місцевих бюджетів.

Також на рівні ООН було відзначено, що МХП спільно з благодійним фондом “МХП-Громаді” реалізують соціальні проекти, такі як конкурси грантів “Роби своє!” та “Час діяти, Україно”. Грантові проекти спрямовані на розвиток економічної спроможності громад та підвищення рівня самозайнятості, надання благодійної допомоги незахищеним верствам населення.

У досліджені було відзначено, що під час війни МХП збільшило підтримку вразливих верств населення.

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй). Це особлива ініціатива Генерального секретаря ООН і найбільша у світі асоціація відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі Десяти універсальних принципів у галузі прав людини, охорони праці, збереження довкілля та боротьби з корупцією.

Агроіндустріальний холдинг МХП приєднався до ініціативи Глобального договору ООН у жовтні 2021-го року.

Попередня публікаціяУ Вінниці молодь запрошують на безкоштовний тренінг «Ключові секрети фінансової грамотності»
Наступна публікаціяУ Вінниці дітей та підлітків запрошують у секцію спортивної радіопеленгації

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я