В проекті «Вінницька звукова книга», від Видавничого дому «Моя Вінниччина» можна прослухати сторінки кращих книг, написаних нашими земляками, уродженцями Вінниччини, усіх тих знакових видань, в яких відтворений наш край та його прекрасні люди, наша спільна історія і доля.
Про це повідомляють у видавничому домі.
«Представляємо нові літературні імена.
В рубриці «Література без кордонів» – слухайте найцікавіші взаємопереклади творів вінницьких письменників та їх зарубіжних колег.
В рубриці «Дитяча читанка» – кращі твори для молодших читачів.
В рубриці «Уроки українською» – аудіо читання для школи та інших навчальних закладів.
…та багато іншого.
Найближчими днями слухайте новелу Івана Волошенюка «Магаланиха». Цей твір свого часу визнаний кращою публікацією року читає Дмитро Матіюк», – йдеться в анонсі.
Слухати програми проекту можна за запитом в Гуглі: Вінницька звукова книга, слухати на ютубі. Програми також поширюються на Фейсбуці в групах VIN-LIT, Видавничий Дім «Моя Вінниччина», Спілка слов’янських письменників України, Русалка Дністровая, Вінниця цікава.