На Вінниччині у понеділок, 26 вересня на території Могилів-Подільської територіальної громади розпочався симпозіум майстрів народного малярства «Мальована хата».

Про це у Фейсбуці повідомив Вінницький обласний центр народної творчості, передає Укрінформ.

«В цьому році симпозіум народного малярства «Мальована хата» проходитиме у селах Воєводчинці та Сказинці Могилів-Подільської міської територіальної громади за участю народних майстрів», – йдеться у повідомленні.

Вінниччина є єдиною областю в Україні, де проводиться унікальний культурно-мистецький проєкт «Мальована хата», як творча толока аматорських і професійних майстрів народного малярства, які творять красу рідного краю, бережуть традиції настінного розпису та плекають молодих умільців. Народні майстри в межах проєкту розмальовують хати та господарські будівлі автентичними народними мотивами.

Симпозіум майстрів народного малярства «Мальована хата» проводиться щороку у різних селах територіальних громад та районів області. Цьогоріч він відбудеться 26-30 вересня.

Попередня публікаціяГоловне управління статистики Вінниччини оприлюднило інформацію про співвідношення жінок і чоловіків в області
Наступна публікаціяУ Вінниці триває проект «Вінницька звукова книга»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я