Днями у Сербії закінчився один з найбільш престижних Міжнародних боксерських турнірів серед молоді «Золота рукавичка Воєводини». Цього року він зібрав надзвичайно потужний склад учасників. У збірній України під наставництвом Олега Кудінова виступав й лідер команди – вінничанин Олександр Яровий. За результатами змагань у ваговій категорії до 63, 5 кг, Олександру не було рівних.

Про це повідомили в міськраді Вінниці.

Олександр Яровий представляє вінницький боксерський клуб «Золота рукавичка». Тренує спортсмена Денис Осадчук.

Для вінничанина жереб на цьогорічному турнірі став справжнім випробуванням. Адже на шляху до найвищої сходинки п’єдесталу йому довелось подолати представників Казахстану, Індії, Швеції. А у фіналі наш боксер у запеклому поєдинку переміг чинного Чемпіона Азії з Індії.

«Без перебільшення, але це був дійсно яскравий виступ Олександра. Як найкраще мої слова підтверджують перемоги над такими потужними суперниками, які були на шляху Олександра до золотої нагороди. Загалом змагання пройшли на найвищому організаційному та змагальному рівнях. Цей турнір став черговим етапом підготовки до Чемпіонату світу, який стартує 16 листопада в Іспанії», – відзначив тренер чемпіона Денис Осадчук.

Нагадаємо, Олександр Яровий – чинний Чемпіон Європи з боксу 2022 року серед молоді у ваговій категорії до 63,5 кг. Золоту нагороду представник Вінниччини здобув на Континентальній першості у столиці Болгарії -Софії, у квітні поточного року.

Наразі спортсмен готується підтвердити свій високий клас на Світовій першості, яка пройде в листопаді 2022 року у Іспанії.

 

 

Попередня публікаціяВінничан запрошують взяти участь в фотоконкурсі до Дня бібліотек
Наступна публікаціяНа Вінниччині 556 нових випадків COVID-19