УВКБ ООН шукає інженерів та досвідчених архітекторів на позиції спеціалістів з питань житла для залучення до проєктів з відновлення та координації Шелтеру житла в наших офісах у Вінниці, Дніпрі та Києві.

Про це повідомили в Агенстві у справах біженців ООН.

«Ми шукаємо кваліфікованих професіоналів з вищою освітою, які прагнуть нових звершень та хотіли б долучитись до процесів з відбудови України. Якщо Ви цікавитесь можливістю розпочати кар’єру в Організації Об’єднаних націй та, зокрема, УВКБ ООН, ми запрошуємо вас відправити заповнену форму (https://www.unhcr.org/…/UNHCR_Personal_History_Form-P11.docx) на vacancy@UNHCR.org, вказавши місто офісу, яке вас цікавить», – повідомили в агентстві.

У організації нагадали, що з початку бойових дій агентство ООН у справах біженців надало тимчасово переміщеним сім’ям екстрене тимчасове житло. Щоб більше почуватися як удома, УВКБ ООН також надало матраци, постільну білизну, лампи на сонячних батареях та такі предмети, як мило та рушники тощо.

«У тісній співпраці з українською владою та місцевими громадами УВКБ ООН і надалі надаватиме гуманітарну допомогу та підтримку людям та громадам для відбудови їхніх домівок та життів.

В міру того, як мільйони українців готуються до наближення холодної та суворої зими, УВКБ ООН за щедрої підтримки своїх донорів працює над тим, щоб забезпечити постраждале населення гідним та безпечним місцем для проживання», – зазначили в УВКБ ООН.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці нетвереза дівчина вночі каталась містом на Mitsubishi
Наступна публікаціяНа Вінниччині відкрилась 57 поліцейська станція в межах проєкту «Поліцейський офіцер громади»