Поліція Вінниччини відкрила провадження відносно товариства, засновниками якого є громадяни республіки Білорусь, стосовно самовільного зайняття 43 га землі з об’єктами культурної спадщини.

Повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини.

Під час досудового розслідування слідчі обласного главку поліції встановили, що товариство з обмеженою відповідальністю, засновниками якого є громадяни республіки Білорусь, незаконно обробляє понад 40 гектарів земель у Могилів-Подільському районі.

Законних підстав та дозвільних документів на обробіток трьох земельних ділянок загальною площею 43 гектари у товариства не було. Його представники самовільно засіяли зазначену площу та 14 вересня намагались зібрати урожай.
Сільськогосподарська техніка, якою вчинялись протиправні дії, зокрема комбайн та трактор з причепом – затримані, також вилучена частина незаконно зібраного урожаю.

Наразі поліція проводить досудове розслідування у провадженнях розпочатих за ч. 2, ст. 197-1 (Самовільне зайняття земельної ділянки, що перебуває в охоронних зонах) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. За такі дії передбачено покарання до 6 років позбавлення волі.

Попередня публікаціяВінницька обласна рада планує скоротити свій штат. Репутаційні причини і політичні наслідки
Наступна публікаціяНа Вінниччині висадять 64 гектари дерев, переважно дубів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я