«Нічого не боятися, боротися із собою і ніколи не здаватися» – таке спортивне кредо Важі Даіаурі. Цьогоріч вінницький сумоїст здобув перемогу на Всесвітніх іграх у Сполучених Штатах Америки, завоював «золото» Чемпіонату Європи у Польщі та отримав Кубок цих змагань, як найкращий борець. А визнанням досягнень Важі на державному рівні – стало нагородження орденом Президента «За заслуги» III ступеня.

Про це повідомляють в міськраді Вінниці.

Свій спортивний шлях Важа Даіаурі розпочав у п’ятирічному віці, коли вступив до Вінницької міської дитячо-юнацької школи №5, де наставником хлопчика став його батько – Заслужений тренер України Важа Шотаєвич Даіаурі. Саме він, за словами спортсмена, є його еталоном працьовитості, старанності й цілеспрямованності.

Важа Даіаурі своїми досягненнями прославляє рідне місто не лише на всю Україну. Завдячуючи йому, про вінницьку школу сумо знають далеко за її межами. У 2019 році Важа отримав звання Майстра спорту України з боротьби вільної, а згодом звання Заслуженого майстра спорту України з сумо.

З 1 вересня 2020 року спортсмен працює на посаді тренера-викладача у закладі «Міської дитячо-юнацької спортивної школи №5» на відділеннях сумо та боротьби вільної. Виховує нове покоління спортсменів.

У свої 23 роки, Важа Даіаурі – багаторазовий чемпіон та призер, володар кубків України та Європи серед дорослих та молоді з сумо. Цього року він здобув «золото» на Всесвітніх іграх із неолімпійських видів спорту.

Спортсмен зазначає, коли підіймається на п’єдестал пошани змагань будь-якого рівня, перше, що його наповнює – це гордість, а також з’являється додаткова мотивація й сили відстоювати честь країни. Це дуже важливо, особливо в часи, коли Україна виборює свою свободу на арені повномасштабної війни.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці просто неба триває виставка «Обличчя логістики ЗСУ»
Наступна публікаціяЯкі заходи відбудуться у Вінниці до Днів європейської спадщини. Розклад