В межах проведення Днів європейської спадщини у Вінниці, вінничан та гостей міста, запрошують взяти участь у всесвітньо відомому екологічному русі – плогінгу – та прибрати територію поблизу малих річок.

Плогінг – це рух, що зародився у Швеції ще у 2016 році, а термін поєднує шведські слова “plocka upp” і “jogga”, що означає “збирати” й “бігти”. Таким чином, під час неквапливого бігу людина збирає сміття, яке знаходить на своєму шляху.

Що може бути краще, ніж об’єднати прогулянку вздовж малих річок Вінниці та піклування про чисте довкілля свого міста?

У Вінниці та інших населених пунктах територіальної громади акція відбудеться 17 та 18 вересня. А щоб заохотити вас до участі більше, Департамент маркетингу міста та туризму спільно з проєктом “Малі річки Вінниці” готують брендові подарунки! Отримати їх нескладно, необхідно лише виконати декілька умов:

Обрати малу річку або зону для прибирання з мапи: https://cutt.ly/DCb1HBP
Піти на прибирання 17 або 18 вересня;
Опублікувати допис(и) про проведене прибирання з хештегом #WorldCleanupDay у Facebook, у якому обов’язково позначити сторінки @Visit Vinnytsia та @Малі річки Вінниці, або в Instagram з позначкою @visitvinnytsia. Це можуть бути яскраві фото, відео, цікаві історії тощо.

А вже у понеділок, 19 вересня, відбудеться розіграш призів генератором випадкових чисел random.org. Результати будуть опубліковані на сторінках Visit Vinnytsia.

Попередня публікаціяПриродоохоронці звернулись в прокуратуру, що до виділення в приватну власність ділянок лісогосподарських земель на Вінниччині
Наступна публікаціяБлагодійний Фонд “МХП-Громаді” збільшив бюджет конкурсу мікрогрантів до 8,2 мільйонів. Серед переможців 25 учасників з Вінниччини

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я