У Вінниці 11 червня тривають планові ремонтні роботи на мережах водо- та теплопостачання, а також на дорожньому покритті.
Через проведення ремонтних робіт повністю перекрито рух приватного транспорту на вулиці Соборній. Для автомобілів, які мають право руху центральною частиною міста, визначено об’їзні маршрути через Хмельницьке шосе та вулицю Магістратську.
Також оновлено схему руху громадського транспорту. У напрямку вулиці Київської курсують тролейбуси №3, №9, №13 та №15 за маршрутом: Соборна – Брацлавська – Нансена – проспект Коцюбинського – Київська.
Водопостачання: локальні ремонтні роботи
Бригади комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» проводять планові роботи за такими адресами:
- 1-й провулок Київський, 62
- вулиця Героїв Нацгвардії, 6
- вулиця Д. Білоконя, 12
- вулиця Князя Володимира, 4
Водопостачання буде відновлено одразу після завершення технічних заходів.
Тимчасові обмеження гарячого водопостачання
Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» повідомило про тимчасову відсутність гарячої води до 24 червня за такими адресами:
- вулиця М. Амосова, 21, 21А, 48-А
- вулиця Т. Шевченка, 29, 31
- провулок Наскрізний, 14
Причина — планові роботи на теплових мережах.
Крім того, підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» проводить ліквідацію пошкодження мереж, через що тимчасово призупинено подачу гарячої води за адресами:
- вулиця Київська, 12
- вулиця Стрілецька, 7-А
Контакти для звернень
Мешканці міста можуть звертатися до відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Вінницької міської ради за телефонами:
15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.





