Home Новини На Вінниччині триває моніторингове опитування для дослідження рівня довіри до правоохоронних органів

На Вінниччині триває моніторингове опитування для дослідження рівня довіри до правоохоронних органів

0
На Вінниччині триває моніторингове опитування для дослідження рівня довіри до правоохоронних органів

Харківський національний університет внутрішніх справ, частина факультетів якого віднедавна дислокується на Вінниччині, проводить щорічне моніторингове дослідження з метою вивчення безпекової ситуації на території області та рівня довіри до правоохоронних органів. Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах вашого проживання.

Університет запрошує вінничан та мешканців області долучитися до опитування, яке допоможе вдосконалити безпекове середовище на Вінниччині.

Про це повідомляють в поліції Вінниччини.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки та порядку на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів минулого року.

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланнями (натисніть, введіть або скопіюйте посилання в адресному рядку браузера): survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Пройти опитування можна через наведений QR код з будь-якого мобільного пристрою.

Відповіді на запитання займуть у 10-15 хвилин. За необхідності можна перервати заповнення анкети та продовжити її заповнювати у вільний час. Для цього натисніть «Продовжити пізніше» у правому верхньому кутку екрана, а для повернення натисніть «Завантажити незавершене опитування» у тому ж місці.

Опитування виключно анонімне.

Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області.

Такі дослідження проводиться з 2013 року Харківським національним університетом внутрішніх справ. Від початку війни дослідження поширено на територію інших областей. Дослідження проводиться спільно з Головним управлінням Національної поліції та обласною державною адміністрацією Вінницької області за підтримки Соціологічної асоціації України та Консультативної місії Європейського Союзу.