В одній із частин Вінницького гарнізону відкрилась виставка картин Наталії Жижко. Майже 30 робіт упродовж тижня милуватимуть око військовослужбовців підрозділу.

Про це повідомляє Армія INFORM.

«Як офіцер я чудово розумію стан своїх колег, які вже понад 8 років захищають країну від підступного та жорстокого ворога, а останні пів року роблять це буквально 24/7 — без вихідних і відпусток, — прокоментувала АрміяInform Наталія Жижко, військова, яка проходить службу в одній із частин гарнізону. — Для мене особисто малювання — це віддушина, можливість відпочити після важких чергувань. І я дуже хочу, аби мої колеги знайшли хоча б на кілька хвилин розраду, могли на секунди відволіктись від війни й відпочити, хай лише думками, й отримати позитивний заряд».

Повернулась до написання картин Наталія, яка в дитинстві закінчила художню школу, лише 5 років тому, після маже 25-рчної перерви. Сьогодні у її творчому доробку — понад 300 полотен. Художниця постійно вдосконалює майстерність, освоюючи різні техніки. Працює в акварельному, акриловому та олійному живописі, вивчає техніки батик (розпис по тканині) та лесування (багатошаровий живопис). Роботи Наталії виставлялись у галереях Вінниці, Києва, Одеси, а також у картинній галереї JAG професора Януша Гайди (Республіка Польща). Також картини художниці брали участь в онлайн-виставках у Німеччині, Японії, Великій Британії, а також у міжнародних конкурсах, де здобували гран-прі.

Офіцер не полишила створювати нові роботи й з початком широкомасштабного вторгнення. Як зазначають колеги художниці, її картини — неймовірно позитивні, життєдайні, душевні, здатні зцілювати душі й робити життя трішечки кращим.

Попередня публікаціяВікна в під’їздах трьох пошкоджених під час ракетного теракту багатоповерхівках замінять коштом ІТ-Асоціації Вінниці
Наступна публікаціяПоліцейські вилучили у жителя Гайсинського району 11 кілограмів канабісу