Уже другий рік поспіль Благодійний фонд «МХП — Громаді» оголошує Всеукраїнський конкурс мікрогрантів «Час діяти, Україно!».

Про це повідомляють на сайті МХП.

Він спрямований на підтримку різноманітних соціальних ініціатив громад з 14 областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області), де працюють підприємства агрохолдингу МХП. Цього року Фонд має намір підтримати 100 кращих конкурсних проєктів. На реалізацію кожного з них Фонд виділить до 50 тисяч гривень.

У межах конкурсу планується підтримати до 70 проектів. На нього Фонд “МХП-Громаді” виділяє 5️ млн грн.

Головна мета конкурсу – сприяти розв’язанню конкретних проблем громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.

Фонд також ставить за мету розвивати  компетенції громад з проєктного менеджменту, зокрема, підвищити якість написання проєктів та опановування інструментами для залучення додаткових ресурсів. Так, у рамках конкурсу кожен охочий зможе взяти участь у спеціальній освітній програмі.

БФ «МХП — Громаді» також має намір підтримати проєкти, направлені на активізацію місцевих спільнот, освітні заходи для місцевих жителів, а також проєкти, що сприятимуть посиленню співпраці між неурядовими організаціями та органами місцевого самоврядування.

Учасниками конкурсу можуть бути органи місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з органами місцевого самоврядування чи громадськими організаціями.

Пріоритетними напрямками соціальних ініціатив БФ «МХП — Громаді» визначив:

▪️Розвиток людського  соціального капіталу —  підтримка людей похилого віку, покращення освіти, підтримка та розвиток молоді, розвиток спорту та культури;

▪️Розвиток спроможності  громад — проведення конкурсів мікрогрантів для розвитку громадського суспільства, розвиток інфраструктури, розвиток малого та мікропідприємництва на селі, діджиталізація громад;

▪️Громадське здоров’я — надання допомоги медичним закладам, оздоровлення населення, виїзна  медицина (профілактика), формування здорового способу життя у сільського населення, збереження ментального здоров’я;

▪️Екологія і енергоефективність — збереження природних ресурсів, поводження з твердими, побутовими відходами, екологічна грамотність населення.

Для того, аби взяти участь у конкурсі потрібно до 15 березня 2021 року подати онлайн заявку за посиланням: https://timetoact.com.ua

Попередня публікаціяДеколонізація. Час на обговорення перейменування вулиці Вінниці спливає, встигніть долучитись
Наступна публікаціяНа Вінниччині чоловік придбав свідоцтво про народження третьої дитини щоб виїхати за кордон

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я