Уже другий рік поспіль Благодійний фонд «МХП — Громаді» оголошує Всеукраїнський конкурс мікрогрантів «Час діяти, Україно!».

Про це повідомляють на сайті МХП.

Він спрямований на підтримку різноманітних соціальних ініціатив громад з 14 областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області), де працюють підприємства агрохолдингу МХП. Цього року Фонд має намір підтримати 100 кращих конкурсних проєктів. На реалізацію кожного з них Фонд виділить до 50 тисяч гривень.

У межах конкурсу планується підтримати до 70 проектів. На нього Фонд “МХП-Громаді” виділяє 5️ млн грн.

Головна мета конкурсу – сприяти розв’язанню конкретних проблем громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.

Фонд також ставить за мету розвивати  компетенції громад з проєктного менеджменту, зокрема, підвищити якість написання проєктів та опановування інструментами для залучення додаткових ресурсів. Так, у рамках конкурсу кожен охочий зможе взяти участь у спеціальній освітній програмі.

БФ «МХП — Громаді» також має намір підтримати проєкти, направлені на активізацію місцевих спільнот, освітні заходи для місцевих жителів, а також проєкти, що сприятимуть посиленню співпраці між неурядовими організаціями та органами місцевого самоврядування.

Учасниками конкурсу можуть бути органи місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з органами місцевого самоврядування чи громадськими організаціями.

Пріоритетними напрямками соціальних ініціатив БФ «МХП — Громаді» визначив:

▪️Розвиток людського  соціального капіталу —  підтримка людей похилого віку, покращення освіти, підтримка та розвиток молоді, розвиток спорту та культури;

▪️Розвиток спроможності  громад — проведення конкурсів мікрогрантів для розвитку громадського суспільства, розвиток інфраструктури, розвиток малого та мікропідприємництва на селі, діджиталізація громад;

▪️Громадське здоров’я — надання допомоги медичним закладам, оздоровлення населення, виїзна  медицина (профілактика), формування здорового способу життя у сільського населення, збереження ментального здоров’я;

▪️Екологія і енергоефективність — збереження природних ресурсів, поводження з твердими, побутовими відходами, екологічна грамотність населення.

Для того, аби взяти участь у конкурсі потрібно до 15 березня 2021 року подати онлайн заявку за посиланням: https://timetoact.com.ua

Попередня публікаціяДеколонізація. Час на обговорення перейменування вулиці Вінниці спливає, встигніть долучитись
Наступна публікаціяНа Вінниччині чоловік придбав свідоцтво про народження третьої дитини щоб виїхати за кордон