У Вінниці щосуботи проходять зустрічі по швидкому малюванню людей з натури. Щоб приєднатися, достатньо блокнота, олівця та бажання. Студії безкоштовні для всіх охочих.

Якщо ви вважаєте, що намалювати людину з натури за п’ять чи десять хвилин неможливо, спробуйте зробити це за три. Бажано декілька разів. І тоді це завдання здаватиметься не таким вже важким. Таке враження з’являється після першого досвіду малювання разом зі спільнотою “Живі малюнки”.

Щосуботи у вінницькій кав’ярні “Синій кактус” бажаючи збираються на швидкі замальовки. Це люди з дуже різним стилем та  досвідом малювання. Але це не схоже на змагання. Доброзичлива та невимушена атмосфера зустрічей дозволяє повністю сконцентруватися на процесі. На кожну таку зустріч запрошується модель. Іноді присутні позують по черзі. На перші замальовки відводиться по три хвилини. Далі по п’ять. І останні по 10 вже дійсно робити простіше.

Наприкінці бажаючи викладають свої роботи на стіл, роздивляються роботи інших, та діляться враженнями.

Якщо вам цікаво доєднатися до спільноти, стати моделлю та дізнатися про наступні зустрічі можна у facebook.

Попередня публікаціяНа Вінниччині відкрили чотири нові станції для поліцейських офіцерів громади
Наступна публікаціяУ Вінниці коштом громади замінять вікна та двері в будинках пошкоджених під час ракетного теракту 14 липня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я