У Вінниці розмалювали уквітчану мапу України під час акції «Малюю щастя рідної держави». Відео

Мистецьку акцію влаштував у середмісті Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ. Усі охочі вінничани та гості міста мали можливість долучитись до створення великого малюнку акрилом на холсті.

«З нагоди відзначення Дня Державності ВТЕІ ДТЕУ організував акцію «Малюю щастя рідної держави». Розмалюємо картину, залучаємо всіх вінничан, гостей та внутрішньо переміщених осіб, всіх наших колег та студентів. Така акція уже не перша, тому що вже був досвід, ми розмальовували наш головний корпус. А з нагоди святи організували ось таку акцію, щоб залучити максимально всіх українців», – розповідає Ірина Юрчик, заступниця директора з навчально виховної роботи ВТЕІ ДТЕУ .

До створення мальовничого полотна дійсно доєднались усі охочі, в якийсь момент біля холста утворилась черга. У ній чемно чекали дорослі, адже дітлахів пропускали наперед. До акції долучились також і відомі вінничани. Зокрема координатор ГО “Ми – Вінничани” у м. Вінниці Сергій Кудлаєнко.

«Постояв у черзі до полотна, щоб розмалювати колосся, це знаково, адже наша країна годує хлібом чи не пів світу. Малювати в цей час видається дивно, але треба інколи за метушнею з тисячі справ не забувати, що наші мрії здійснюються. А отже і мріяти, і малювати, і звичайно втілювати», – каже учасник акції, Сергій Кудлаєнко.

Втім роботу на деякий час довелось перервати, адже пролунала сирена повітряної тривоги і учасники акції зайшли у сховище. Втім після відбою повітряної тривоги акція продовжилась, адже ніщо не завадить українцям створити щастя для рідної держави.

Попередня публікаціяУ Вінницю прибула гуманітарна допомога від американської організації GEM
Наступна публікаціяНа Вінниччині патрульні поліцейські супроводили в лікарню автівку, в якій везли в лікарню дитину без свідомості. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я