Home Новини У Вінниці діти граючи в шахи збирали кошти на допомогу військовим

У Вінниці діти граючи в шахи збирали кошти на допомогу військовим

0
У Вінниці діти граючи в шахи збирали кошти на допомогу військовим

У Вінниці вдруге відбувся благодійний спортивний захід. П’ятирічний шаховий вундеркінд Артем Кучер, абсолютний переможець нещодавнього меморіалу Олексія Бутовського і призер чемпіонату області серед дітей до восьми років, володар першого дорослого розряду Родіон Зіньківський грали проти всіх охочих вінничан просто неба.

Про це повідомив вінницький шаховий клуб «Романтик».

За три години виступів вундеркінди на двох одного разу програли, одного разу зіграли внічию і здобули десять перемог. Переважно над дорослими опонентами. Змагання пройшло на площі ім. Костянтина Могилка (біля «Літака» в районі зупинки Лісопарк).

Всі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ. Пожертви – добровільні. Їх вносили як гравці, так і глядачі. Натомість суперники Артема Кучера і Родіона Зіньківського отримували сувенір на згадку від шахового клубу «Романтик», що є філією МДЮСШ № 6.

Тиждень тому на дебютному благодійному заході Артем Кучер зібрав близько 1600 гривень. Цього разу два гравці зібрали близько 1400 гривень. Було вирішено, що за зібрані (за кілька благодійних заходів) кошти буде придбано необхідні речі для військових. А волонтери із всеукраїнської благодійної організації СУВІАТО, яка нині базується у Вінниці, передадуть їх на фронт.