Роздивитися макети космічних апаратів, глобусів, телескопу та дізнатися більше про розвиток космонавтики – усе це пропонує своїм відвідувачам Вінницький планетарій. Така унікальна можливість є у всіх щовівторка о 17:00. Безкоштовна пізнавальна екскурсія триває у фоє Планетарію і доповнює основну програму.

«Під час невеличкої космічної мандрівки наші відвідувачі більше дізнаються про дослідження людьми зоряного неба та зміну їхнього уявлення про Землю й інші планети Сонячної системи, – розповідає провідний лектор Планетарію Ганна Таранушко. – Така екскурсія нікого не залишає байдужими. І малюки, і дорослі залюбки слухають розповіді та з цікавістю розглядають унікальні експонати».

Саме для того, щоб привернути більше уваги і була започаткована нова космічна програма, наголосив директор комунального підприємства «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» Олександр Мельник

«Загалом у Планетарії вдосталь макетів космічних апаратів, моделей планет, супутників, які тривалий час просто експонувались. Тож ми вирішили змінити ситуацію та запровадили міні-екскурсійну програму із пізнавальними розповідями лекторів. Надалі будемо продовжувати зміцнювати матеріально-технічну базу Планетарію та поповнювати його експонатами. Наприклад, нині на реконструкції перебуває глобус Марсу. Сподіваємось, незабаром його також зможуть побачити усі охочі», – розповів Олександр Мельник.

Нагадаємо, Вінницький планетарій працює без вихідних. Тут пропонують сеанси як для малечі, що відбуваються у вигляді анімаційних програм, так і для старшокласників та дорослих. Кожна програма супроводжуюється мандрівкою зоряним небом. А наприкінці сеанс традиційно завершується спогляданням сходу Сонця над Вінницею – символічною зустріччю нового дня.

 

Попередня публікаціяВолонтери з Вінниці подякували благодійникам з Німеччини та Польщі за постійну допомогу Україні
Наступна публікаціяЮний вінницький акордеоніст переміг у Міжнародному конкурсі OREA FEST «HUNGARY. STARS OF SPRING 2022» в Будапешті