Нову марку «Українська Мрія» із бестселерової серії марок присвяченій війні з росією запустила в тираж Укрпошта. Разом з маркою випустять і іншу філателістичну продукцію: конверт, листівку тощо. Спец погашення марки відбудеться в Києві та Гостомелі.

Анонсував вихід марки очільник Укрпошти Ігор Смілянський.

«УКРАЇНСЬКА МРІЯ» можна знищити літак, але Мрію — ніколи!
В лютому орки забрали Ан-225 «Мрія», найбільший та найпотужніший транспортний літак у світі, але українська мрія – це значно більше, ніж літак. Це сотні нових літаків, мільйони талановитих дітей і перемоги України – в спорті, науці та техніці.
Знаю також, що Ви трохи скучили за нашими новими марками та хочете їх отримати швидше, тому з 28 червня Мрія втілиться в мільйонах марок, щоб кожен з вас, заглядаючи у свій філателістичний альбом, пишався тим, що він чи вона — частина сміливого та вільного народу».

Ескіз нової марки належить одинадцятирічній Софії Кравчук із м. Любомль Волинської області, вона — призер Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?» у спокійному 2021 році. Це Україна очима дитини — квітуча, мрійлива й недосяжна.

Попередня публікаціяВінницькі рятувальники отримали від Українсько-Американського допомогового Комітету спорядження для розмінування. Відео
Наступна публікаціяНа Донеччині загинув мінометник з Козятина Василь Пирогов

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я