Експозицію музею представлять в українській сільській хаті початку 20-го століття. І для цього шукають експонати та благодійників.

Про це повідомляють на фейсбук сторінці Департаменту маркетингу і туризму міста.

Музей створює Центр ремесел «Дунстан». Вони уже підібрали старовинну хату в селі Печера, і планують її реставрувати. Сергій Десяк, засновник Центру, розповів, що першими експонатами будуть 100-річна ніжна ступа, жорнова, діжки-довбанки та інструменти з народних ремесел. А родзинкою музею має стати справжня старовинна українська піч з лежанкою.

Відтак для експозиції майбутнього Музею шукають усе, що пов’язано з побутом мешканців Поділля ХІХ-ХХ століття і такими видами діяльності, як ткацтво, швацтво, хліборобство, землеробство, тваринництво, кулінарія, чоботарство, теслярство, гончарство тощо. Долучитися просять усіх охочих.

“Народні ремесла є невіддільною частиною культури та побуту традиційного українського суспільства. Тому створення музею народних ремесел та стародавнього побуту Поділля має величезне значення для відновлення та збереження культурної пам’яті нації, як однієї з основних передумов існування народу”, – кажуть у Центрі ремесел “Дунстан”.

З приводу співпраці та допомоги щодо створення музею можна звертатися за тел. +380681710701 (Ірина Кононова).

Також відвідування майбутнього музею хочуть включити до культурно-пізнавального маршруту “Дивовижні села Печера та Сокілець. В глибину віків”. Його розробляє ГО “Немирівська спілка творчих ініціатив” у співпраці із Центром ремесел “Дунстан”.

Благодійну допомогу на створення музею народних ремесел та стародавнього побуту Поділля можна перерахувати на рахунок:

ГО “Немирівська спілка творчих ініціатив”

ЄДРПОУ: 25497036 Р/р UA623510050000026008879007934

В АТ «УКРСИББАНК». МФО: 351005

 

Попередня публікаціяУ Вінниці проводять безкоштовні заняття з вивчення польської мови
Наступна публікаціяУ Вінниці патрульні запобігають продажу тютюну та алкоголю неповнолітнім

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я