Центр підліткових клубів за місцем проживання VinSmart надає можливість усім охочим отримати базові навички спілкування польською мовою. Заняття проводяться в Центрах за адресами: вул. 600-річчя, 6, вул. Соборна, 91, вул. Магістратська, 80, Креативний простір “LEVEL 80” (Магістратська, 80). Навчання безкоштовне.

Особливістю функціонування гуртка польської мови є те, що кожне заняття будується як заняття-спілкування, щоб створити максимальну наближеність до природного спілкування, щоб гуртківці якомога раніше відчули результат у використанні вивченого матеріалу.

«На цей час налічується велика кількість партнерських зв’язків між Вінницькою областю та адміністративними одиницями Республіки Польща. Також у нашому місті функціонує Генерального Консульства Республіки Польща», – каже начальник відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак. – Це і створило попит на вивчення польської мови у Вінниці.

«По закінченні курсу вихованці отримують базові навички спілкування польською мовою та знання культурних традицій. Групи розподілені за віком, також є групи для молоді. А у креативному просторі «Level 80» функціонують розмовні клуби для дорослих», – каже директор комунального закладу «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира.

Попередня публікаціяНа Донеччині загинув 53-річний солдат з Вінниччини Анатолій Княжчук
Наступна публікаціяВінничан запрошують долучитись до створення Музею народних ремесел та стародавнього побуту Поділля

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я