Ну що, разом із літніми канікулами розпочалися і «пригоди» школярів? Застерігають надзвичайники, пояснюють вчителі, наказують батьки, щоб діти не бавилися у непристосованих для в цього місцях. А дитяча допитливість все одно бере в гору.

Про це повідомляють в ДСНС Вінниччини.

Так сталося і вчора. 23 червня о 15:23 до Служби порятунку зателефонувала стурбована мати 11-річної дівчинки та повідомила, що її донька не може самостійно вийти із приміщення недіючого бомбосховища, що в м.Гнівань. До того ж дівчинка ще й там пошкодила ногу.

Коли ж на допомогу прибули бійці ДСНС з’ясувалося, що бавилася в небезпечному місці школярка не сама. Проте, друзі із небезпечного місця вийшли без перешкод, а от дівча, коли стрибала, пошкодила ніжку старим іржавим цвяхом і опинилася в «пастці».

Тож аби дістатися до дівчинки, ДСНС-сівцям довелося протиснутися у вузькій отвір та через нього винести малу назовні й передати бригаді екстреної медичної допомоги.

Надзвичайники Вінниччини звертаються до батьків школярів! Пояснюйте дітям, що літні канікули мають приносити задоволення, а не клопіт та зайві візити до лікарів.

Тому, нагадайте в зайвий раз дітям правила безпеки життєдіяльності.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці діти влаштували благодійний показ колекції «Коли ми переможемо»
Наступна публікаціяКапітальні ремонти, дитячі майданчики та каналізація: у Вінниці на сесії міськради розподілили кошти