Home Новини Капітальні ремонти, дитячі майданчики та каналізація: у Вінниці на сесії міськради розподілили кошти

Капітальні ремонти, дитячі майданчики та каналізація: у Вінниці на сесії міськради розподілили кошти

0
Капітальні ремонти, дитячі майданчики та каналізація: у Вінниці на сесії міськради розподілили кошти

Сьогодні, 24 червня, відбулась сесія міської ради. На ній депутати проголосували за виділення коштів на капітальні ремонти.

Отже, за кошт міського бюджету відновлять роботи з благоустрою, щоб зберегти те, що вже збудовано. Адже на час воєнного стану проєкти, пов’язані з будівництвом повністю зупинені на рівні держави.

Проте, зараз з’явилась можливість фінансувати роботи, пов’язані з капітальними ремонтами.

Вісім з половиною мільйонів виділено на капітальний ремонт прибудинкових територій із заміною інженерних мереж. Передбачено, що ці кошти підуть на 10 дворів. 2,3 млн грн направлено на капремонт дитячих та спортивних майданчиків. Ще 1,7 млн – на капремонт зливової каналізації.

Також депутати проголосували за виділення 400 тисяч грн на забезпечення медикаментами постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – у тому числі ліквідаторів та дітей, що потребують лікування.

200 тисяч гривень виділили з бюджету Вінницької міської територіальної громади на стипендії спортсменам: призерам Паралімпійських ігор, чемпіонатів Європи та Кубку світу. Мова йде про заохочення сімох спортсменів та їхніх тренерів.