Home Новини Вінничан та гостей міста запрошує на велике мистецьке дійство Народний художник України Володимир Козюк

Вінничан та гостей міста запрошує на велике мистецьке дійство Народний художник України Володимир Козюк

0
Вінничан та гостей міста запрошує на велике мистецьке дійство Народний художник України Володимир Козюк

Три виставки та майстер-клас для дітей, відбудуться у Вінниці 1 червня. Організував мистецьке дійство відомий вінничанин, Народний художник України Володимир Козюк. Виставки «Моя душа – це Україна» у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї (три зали), «Погляд крізь серце» у Вінницькому обласному художньому музеї (усі зали), та «Політ до мрій» галерея XXI об’єднані у серію «Поклик серця».

«Запрошую вінничан та гостей міста! Запрошую усіх друзів, знайомих, та навіть тих, з ким вже давно «побив горшки», сьогодні такий час, що точно не до чвар . Народився 15 травня! 50! Це свято хотів зробити феєричним, не заради пихи, скоріш як звіт. Не вийшло, усі знають чому – війна! Тому радість буде лиш від Перемоги! Ніч на своє народження провів у монастирі, не молився, просто солодко спав, дякую Отцю Тарасу за наданий прихисток. Мав певну таємну місію, виконав, тепер повернуся додому», – пише митець в анонсі культурного дійства.

Усі зароблені кошти від продажу картин підуть на благодійну справу, для потреб українців і України.

За словами художника, деякі роботи написані у співавторстві з Євгенією Божко, Олександром Брітцевим та Олександрою Ферендович, це вже команда, яка зростатиме і буде утворений напрямок в Українському мистецтві. Картина «Гімн Миру» 120х120. Полотно, олія. 2022 рік. На основі «Чорного квадрата» Казимира.(Kazimierza) Малевича у співавторстві з Івоною Малевич (внучатою племінницею того самого Малевича) та Олександрою Ферендович буде певним символом боротьби за справедливість, честь і совість для усього світу. Адже надалі роботи поїдуть у довгий шлях за кордон.

«Виставки відкриються усі 1 червня, саме у цей день свято дітей, наша організація і я особисто завжди підтримував дітей, тому це свято для них у першу чергу. Хто хоче прийти на відкриття виставок з квітами, теж не раджу, вже пошиті та відправлені бронежилети моїм товаришам, а кошти ще винен за них, краще перерахуйте туди, рахунок дам, а квіти будуть після перемоги», – розповідає Володимир Козюк.

Програма на 1 червня:

11 00 – «Політ до мрій» галерея XXI.

12 00 – Майстер-клас для діток та колективне створення картини для благодійних аукціонів.

13 00 – Відкриття виставки «Моя душа – це Україна» у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї

14 00 – Відкриття виставки «Погляд крізь серце» у вінницькому обласному художньому музеї