Підтримуючи ініціативу концертної агенції «SIVAK. Concert agency» та Благодійної організації «Бюро Добрих Справ» колектив анонсує виступи у Вінниці, Тернополі та Львові. У Вінниці концерт відбудеться 3 червня у ресторації Mont Blanc.

Мета подій — зібрати €14,000 на два пікапи на потреби 95 десантно-штурмової бригади (в/ч А0281).

Також задонатити можна буде під час онлайн-концерту у Львові, який ми транслюватимемо у прямому етері 5 червня на медіасервісі MEGOGO та на усіх платформах гурту, скориставшись QR-кодом. Початок о 18:15.

«Ми знаємо про неймовірні зусилля громадян у допомозі нашим військовим та внутрішньо переміщеним громадянам, як обладнанням, гуманітарною допомогою, так і лікуванням та підтримкою поранених бійців. Дякуємо за вашу позицію і патріотизм! Чекаємо всіх на нашому виступі й будемо вдячні за будь-яку фінансову підтримку зі збору коштів на допомогу ЗСУ», – говорять музиканти.

Цим виступом «Друга ріка» продовжить другу частину туру «Хто, якщо не ми?». З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну гурт спрямував усі свої зусилля на допомогу країні у боротьбі за свою свободу. На концертах в Україні та Європі музиканти почали збирати кошти для підтримки військових та українців, які постраждали від російської агресії. Допомога спрямовується за реальними запитами від військових та внутрішньо переміщених осіб.

Квитки: https://cutt.ly/WHGhfU3

 

Попередня публікаціяСтрок загальної мобілізації продовжується на 90 днів
Наступна публікаціяУ Вінниці працюватимуть 15 чергових дитячих садочків

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я