У Вінниці Гуманітарний центр речей змінює адресу. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Тут переселенці можуть отримати дорослий і дитячий одяг, взуття та іграшки. Раніше ж Центр працював за адресою вул. Кармелюка, 2. З початку роботи Центру речей, допомогу отримали понад 19 тисяч людей.
«У понеділок, 23 травня, Центр речей не працюватиме у зв’язку з переїздом. А вже у вівторок внутрішньо переміщені особи зможуть прийти до Центру за новою адресою і взяти для себе необхідні речі. Ми бачимо, що дедалі більше людей, які залишили свої домівки і знайшли прихисток у Вінниці, приходять до Центру за речами. Обирають літній одяг, взуття, речі для дітей. До Вінниці надходить гуманітарна допомога від небайдужих людей та іноземних партнерів. У Гуманітарному центрі переселенці безкоштовно отримують те, чого найбільше потребують», – зазначає директорка Департамент соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.
Щоб отримати необхідні речі, потрібно пред’явити довідку про взяття на облік ВПО або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок «Дія»).
Гуманітарний Центр речей працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00.
Попередня публікаціяУ Вінниці створили 13 квартальних комітетів та 7 комітетів мікрорайонів
Наступна публікаціяНемирівська міська лікарня отримала сучасний операційний стіл-трансформер і наркозно-дихальний апарат

1 КОМЕНТАР

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я