У Вінниці діти-переселенці записуються на безкоштовні тренування у спортивні школи.  Комітету по фізичній культурі і спорту міської ради підпорядковано 7 спортивних шкіл. Щодня дедалі більше дітей, які змушені були тікати від війни, записуються на спортивні тренування. Серед популярних видів спорту – баскетбол.

Наразі у спортивних закладах міста тренується 71 дитина-переселенець. Найбільше дітей з Харкова, Миколаєва, Києва та Донеччини. «Спорт – один з найдієвіших способів боротьби зі стресом. Заняття спортом покращують емоційний стан дитини та в цілому підвищують загальне самопочуття. У Вінницькій громаді досить багато дітей, які разом з батьками втекли від бойових дій.
Ми хочемо, щоб вони могли відволіктись від сумних спогадів саме спортивними тренуваннями. На вибір дітям пропонуємо різні види спорту: легку атлетику, гімнастику, хокей, теніс, футбол, волейбол, баскетбол, шахи тощо. Запрошуємо до занять дітей, юнаків та дівчат від 6 до 23 років. Спортивні тренування для вихованців наших шкіл безкоштовні», – зазначає голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.
Перед записом до Вінницької спортивної школи потрібно зателефонувати та отримати консультацію:
Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №1 (вул. Хлібна) культивує чотири види спорту: легка атлетика, гімнастика художня, хокей на траві та настільний теніс.
☎️ 67-12-47
Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №2 (Узвіз Бузький, 33). В ній функціонують відділення із шести видів спорту: веслувального слалому, веслування на байдарках та каное, спортивного орієнтування, радіоспорту, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах «Дракон».
☎️ 67-36-86
Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №3 (вул. Академіка Янгеля,48). У спортшколі на вибір можна займатись гандболом, волейболом, велоспортом та плаванням.
☎️097-936-84-27; 65-80-50
Вінницька міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з баскетболу (вул. Пирогова, 4).
☎️067-43-16-546
Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №5 (вул. Хлібна, 1). Тут культивують такі види спорту: дзюдо, боротьба, вільна та важка атлетика, боротьба самбо, сумо та паверліфтинг.
☎️67-26-44
Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №6 (вул. Театральна, 24). Види спорту – шахи та шашки.
☎️67-54-87
Вінницька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вінниця» (вул. Замостянська, 16). В ній діти можуть записатись на бокс, греко-римську боротьбу, кульову стрільбу та тхеквондо.
☎️55-68-67
Попередня публікаціяНа Вінниччині засудили двох чоловіків, які у березні намагались дати хабар прикордонникам
Наступна публікаціяКолишній керівник Вінницької області відзначив високий бойовий дух ЗСУ і окреслив напрямки регіонального розвитку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я