З початком війни у Вінниці органи місцевого самоврядування перелаштували свою роботу, відповідно до умов військового часу. Першочерговим завданням є забезпечення роботи критичної інфраструктури міста, збереження порядку, підтримка економіки та інше.

В цей період дещо змінена робота зі зверненнями громадян. Регламентується вона Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

Тож, на період війни призупинено особисті приймання Вінницького міського голови, його заступників та директорів департаментів. Також припинено розгляд скарг та заяв за участю громадян на період дії воєнного стану. Це рішення прийняте, щоб убезпечити громадян від можливих негативних наслідків, пов’язаних з воєнною агресією росії проти України.

Усі звернення можна надсилати у письмовій формі або онлайн. Письмові звернення можна надіслати на адресу: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59. Електронне звернення можна подати на ел. пошту vinrada@vmr.gov.ua.

Попередня публікаціяУ Вінниці вулицю Терешкової перейменували на Тетяни Кошиць
Наступна публікаціяЯк навчається і готується 120-та Вінницька окрема бригада тероборони. Ексклюзив