Сьогодні, 2 травня, комунальні служби Вінниці продовжують працювати стабільно і злагоджено. Світло, вода та газ до будинків подаються у повному обсязі. Підтримувати порядок у місті дуже важливо, а це є результатом, в тому числі й безперебійної роботи усіх підприємств критичної інфраструктури. Всі люди на своїх місцях, виконують покладені на них обов’язки. Про це розповіла начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Підприємства критичної інфраструктури виконують планові роботи на мережах.

«Бригади «Вінницьких міських електромереж» (МЕМ) працюватимуть на вулицях Гонти, пров. Гонти, Станіславського, А.Янгеля, Магістратська, Грушевського, Театральна, А. Артинова, П. Запорожця, Тімірязєва. Через виконання ремонтних робіт у деяких будинках на цих вулицях буде тимчасово відключено електроенергію», – повідомляє Антоніна Іващук.

Щодо КП «Вінницяміськтеплоенерго», то його працівники ремонтуватимуть мережі на вулицях Нечуя-Левицького, 1-му пров. Київському, Келецька та Ващука. Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

 

Попередня публікаціяЗ Вінниці відправляють 22 тонни цукру в Дніпропетровську область
Наступна публікаціяУ Вінниці судитимуть засуджених, які організували схему телефонного шахрайства з місць позбавлення волі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я